30 Liradan 539 Liraya: Witcher Oyunlarına Tekrar Zam Geldi, Oyuncular İsyan Etti

The Witcher serisi ülkemizde pek bi’ popüler konumda. Ancak Steam’in Türkiye dolar kuru politikasını tekrar gözden geçirmeye başlamasıyla birlikte bu popülerlik de artık son bulacak gibi görünüyor. Daha önce zam yiyen The Witcher serisi, geçtiğimiz saatlerde tekrar bir fiyat artışı yaşadı.

2015 senesinde çıkmasına rağmen halen el üstünde tutulan bir oyun; The Witcher 3.

Sayısız ödül başta olmak üzere pek çok rekoru da kendisinde barındıran, kimi oyuncuya göre dünyanın en iyi oyunu konumunda yer alan The Witcher 3, bir zamanlar 29,99 TL gibi bir fiyata satın alınabiliyordu. Ancak bu durum artık sadece hayallerde kaldı diyebiliriz.

The Witcher 3: Wild Hunt artık 539,00 TL…

Sadece ana oyun değil, yanında yer alan ve birbirinden güzel olan 2 ek paketi de zamlanmış bulunuyor. Hatta bir kötü haber daha verelim, serinini ikinci oyunu olan The Witcher 2’de 259,00 TL olmuş durumda. Blood and Wine DLC’si 259,00 TL, Hearts of Stone ek paketi ise 129,00 TL civarına ulaşmış durumda.

Geçtiğimiz aylarda ise Cyberpunk 2077 zamlanmıştı.

Aslında Cyberpunk 2077’nin zamlanması öncü bir haber olarak görülebilirdi. Ancak durum şu ki, o dönem The Witcher serisi de fiyat artışına gitmişti. Şimdi ise akıllarda tek bir soru var; The Witcher serisi tekrar zamlandıysa, Cyberpunk 2077 ve yeni çıkacak ek paketi de tekrar zamlanabilir mi?

Tabii Twitter’da hem ağlatan hem güldüren birçok gönderiyle dolmuş durumda?

Tabii senlik bir durum yok Steam abi…

Var bir hayalimiz.

Neyse ki alanlar şu şekil rahat;

Usmanım…

Hey gidi güzel günler be.

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx