Cinsellik Sözleriyle Tepki Çeken Mehmet Ali Erbil, Yeni Açıklamasıyla Ağızları Açık Bırakmayı Başardı

Mehmet Ali Erbil, moderatörün ‘Cinsel anlamda sağlıklı bir erkeğim, 20 yaşında bir kızla birlikte olabilirim’ sözlerini onaylamasıyla infial yaratmıştı. Söz konusu açıklamasına verilen tepkilerin ardından yeni bir açıklama yapan Mehmet Ali Erbil, yeni sözleriyle de dikkat çekti. ?

Son yıllarda adı taciz iddialarıyla gündeme gelen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamayla tepkilerin odak noktası hâline gelmişti.

YouTube’taki Haber Bahane kanalına konuk olan Mehmet Ali Erbil, “Bu kadar hastalık geçirerek uzun süre hastanede yattın. Vücudunun her yerine hortum girdi. Cinsel anlamda sağlıklı mısın?” sorusuna verdiği cevapla şaşkınlık yaratmıştı.

Sunucu Gökay Kalaycıoğlu’nun “66 yaşında bir adam olarak ben 20 yaşındaki bir kızla beraber olurum ve hakkını da veririm yani” sözlerine karşılık Erbil, “Ayıptır söylemesi. Sağlıklı bir erkeğim” dedi.

Tepki çeken bu açıklamasıyla ilgili konuşan Erbil,

“Sürekli üstümde bir algı yapılıyor ve dediklerim yanlış anlaşılıyor. Diken üstündeyim bildiğin. Benim söylediğim sadece andropoza girmediğimdi affedersiniz. Hatta sonra dediler ki; ’20 yaşındaki kadınla beraber olabilirim’. Tabii ki öyle bir şey söylemedim. Mehmet Ali Erbil’den böyle malzeme çıkıyor diye vur abalıya durumu var.” açıklamasında bulundu.

Tabii kendisinin ‘andropoza girmediğini’ tekrar vurgulaması şaşkınlık yarattı.

Mehmet Ali Erbil’in adı, Şarkıcı ve Sosyal Medya Fenomeni Ece Ronay’ın; Erbil’in kendisine attığı mesajları ifşalamasıyla taciz iddialarıyla anılmaya başlamıştı.

Mehmet Ali Erbil her ne kadar taciz iddialarını kesin bir dille yalanlasa da Ece Ronay hukuki bir süreç başlatmıştı.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx