Kadın kıyafeti giydirip istismar ettiler, ağır yaralı halde ormanda bıraktılar

Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Köşk Mahallesi yakınlarında bir erkeğe kadın kıyafeti giydirip makyaj yapan 4-5 kişilik grup, bu kişiye cinsel istismarda bulunup ardından bağladıkları direkte işkence yapıp ölüme terk etti. Yoldan geçenlerin tesadüfen bulduğu kişi yoğun bakımda tedavi altına alındı.

Sözcü’den Yaşar Anter’in haberine göre, Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Milas-İzmir karayolu üzerindeki Köşk Mahallesi kırsalında meydana gelen olayda 34 yaşlarındaki bir erkeği konuşmak için bulundukları yere telefonla çağıran 4-5 kişilik grup, bu kişiyi silah tehdidi ile etkisiz hale getirdi. Kadın kıyafeti giydirip makyaj yatıkları kişiyi istismar ettiler.

DİREKTE BAĞLI BULUNDU

Bir ihbar üzerine olay yerine güvenlik ve sağlık ekipleri gitti. Direğe bağlanmış halde bulunan kişinin üzerinde kadın kıyafetinin olduğu, makyaj yapıldığı görüldü.

Yaralını, ilk ifadesinde kendisinin telefonla çağrıldığını ve silahla tehdit edildiğini anlattı.

AĞIR YARALANMIŞ

Yaralı, ambulans ile Milas Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kalın bağırsağının yırtıldığı ve ağır yaralı olduğu belirlenen kişi yoğun bakımda tedavi altına alındı.

Jandarma bölgedeki bir marangoz atölyesinin güvenlik kamerasından tespit ettiği olayın faillerini yakalamak çalışma başlattı, olay yerinde de incelemeler yapıldı.

Köşk Mahallesi Muhtarı Gürsel İnce mağdurun da faillerin de köyden olmadığını söyledi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx