SHIB Coin ve Bu 9 Kriptoda Yükseliş: Önemli Duyurular Var!

Shiba Inu (SHIB) yeni bir ağ ile adın sözünü ettirdi. SHIB coin, Shibarium blockchain’ine dayalı yeni bir ağ kurarak Gizlilik işlemlerini sunmayı planlıyor. Bu sırada, Solana ekosistemi ve NEO gibi coinler için yükseliş haberleri var. İşte detaylar…

SHIB coin için önemli duyuru: Yeni gizlilik ağı faaliyete geçecek

SHIB coin, yeni bir gizlilik ağı kuruyor. Bu ağda TREAT token temel token olarak kullanılacak ve SHIB sahiplerinin kişisel ve işlemcilerini korurken daha gizli şekilde işlem yapmalarına imkan tanıyacak. Shiba Inu ekibi, bu yeni ağın oluşturulması için açık kaynaklı bir kriptografi şirketi olan Zama ile iş birliği yapıyor. Modüle edilen ağda Fully Homomorphic Encryiption (FHE) oranları belirleniyor. Bu mekanizma sayesinde, geliştiricilerin güvenilir olmayan alanlardaki verileri, şifrelerini çözmelerine gerek kalmadan kullanabilecek.

Shiba Inu’nun bu hamlesi, kripto para biriminde büyük ses çıkardı. CoinMarketCap sonuçlarına göre, TREAT token haberlerinin ardından günlük bazda %80’den fazla değer kazandı. SHIB tokeni de aynı süreçte yaklaşık %20 yükseldi. Sonuç olarak, Shiba Inu’nun yeni ağı, kripto para yetkisinin gizliliğine sahip olan ilgiyi görebilir.

Solana ekosistemindeki coinler yükseliş yaşadı

Shiba Inu’nun yanında, Solana (SOL) ve Binance Coin (BNB) son zamanlarda yeni yıllık zirvelere ulaştı. SOL, Solana tabanlı bir memecoin olan Dogwifhat’a (WIF) olan ilginin artmasıyla 24 saatte %13,3 yükseldi. Solana sistemindeki altcoin yükselişlerinden bahsetmeye devam edersek BONK, rAY gibi coinler de öne çıkıyor.

29 Şubat’ta piyasa verilerine göre Solana ekosistem sektörü genel olarak yükseldi. Bunların arasında BONK 24 saat içinde %53,71 oranında artarak 0,00002112 dolar seviyelerinde. RAY 24 saat artış gösterdi %24,17’ye ulaştı ve 1,2 dolar seviyelerinde. Diğer yandan JUP 24 saatte %9,83 artış gösterdi ve 0,5521 dolar seviyelerinde. WIF 24 saat içinde %34,11 arttı ve 0,8183 dolar seviyelerinde. Son olarak ORCA 24 saatte %22,2 artış gösterdi ve 5,11 dolar seviyelerinde.

NEO’da önemli duyuru

Bu sırada Neo ve Web3Labs, Web3 girişimleri için Hong Kong merkezli bir ağ geçidi olan Web3Labs ile iş birliği yaptı. NEO, Web3.0 Küresel Hızlandırma Programı’na katılacak 8 projeyi açıkladı. Seçilen projeler şunlardır:

  • TrendX
  • EVMs
  • PlayEstates Blade of God X (BOG X)
  • N2FT
  • OwlSync
  • Zest
  • CHIPCHIP

Bu projeler, DeFi, yapay zeka, oyunlar ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli alanları kapsıyor ve her biri kendi alanlarındaki inovasyonu ve teknolojik ilerlemeyi temsil ediyor. Program kapsamında, bu projeler 20.000 dolara kadar başlangıç fonu, 100.000 dolara kadar potansiyel takip yatırımları ve büyümelerini teşvik edecek kapsamlı bir destek alacak. Bu gelişme ile birlikte NEO fiyatı yükseliş yaşadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx